Adres: 41-250 Czeladź, ul. Kosmonautów 21   Telefon: 796-299-099

Jesteś tutaj: O mnie

O mnie

Jestem absolwentką Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej, ukończyłam studia dietetyczne o specjalizacji dietetyka kliniczna. Zajmuję się żywieniem w chorobach dietozależnych tj. m.in. osteoporozie, nadciśnieniu tętniczym, nadwadze i otyłości oraz cukrzycy typu II. Pomagam poprawić stan zdrowia osób chorujących na niedoczynność tarczycy, zapalenie tarczycy typu Hashimoto, insulinooporność, celiakię, refluks oraz wiele innych chorób podczas których niezmiernie ważna jest stosowana dieta i stan odżywienia.

Moją pasją popartą wiedzą z okresu studiów oraz licznych szkoleń jest dietetyka pediatryczna. Zajmuję się żywieniem niemowląt i małych dzieci. Przygotowuję rodziców do rozszerzania diety oraz wspieram ich w tym trudnym okresie. U dzieci u których występuje alergia bądź nietolerancja pokarmowa przygotowuję dietą eliminacyjną.

Jako dietetyk interesuję się dietą dla płodności oraz żywieniem w czasie ciąży i karmienia piersią. Posiadam obszerną wiedzę na temat fizjologii laktacji, a w planach na ten rok mam ukończenie szkolenia na promotora karmienia piersią.

Ponadto z sukcesami tworzę jadłospisy dla osób chcących poprawić swój wygląd, samopoczucie i zmienić swoje nawyki żywieniowe na zdrowsze.

Moje jadłospisy są zawsze indywidualnie stworzone dla pacjenta. Uwzględniam osobiste preferencje smakowe, tryb życia, pracę i aktywność fizyczną. Swoje zalecenia zawsze opieram o aktualne doniesienia naukowe i nie stosuję diet, których skuteczność nie jest potwierdzona w badaniach.